Individuální rozvrhy

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Individuální rozvrhy

Příspěvekod simka » stř 22. led 2020 18:26:34

Ahojky děvčata, již se vám stalo, že u některých individuálních rozvrhů při nižších úvazcích vychází při úvazku jako př: 0,3333 při platu 40320 Kč, což je matematicky a na procenta vychází čàstka13 439 Kč a při individuálním rozvrhu vychází 13 440 Kč. Ještě mám u jednoho o 1 Kč vyšší. Máte to také. Přemýšlím, podle čeho mám vycházet. Zdá to má přesně sedět při výpočtu procent a pohrát si z čísly na ind. rozvrhu. Díky Simča
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01

Re: Individuální rozvrhy

Příspěvekod JitkaMan » čtv 23. led 2020 8:07:29

Já spíš tak nějak všeobecně nerozumím algoritmu zaokrouhlování Vemy, protože u každého člověka i u různé položky zaokrouhluje jinak nahoru nebo dolů. Nemá to žádné matematické pravidlo ani nic podobného, prostě to jednou dá nahoru a jednou dolů. Třeba u stejné osoby, která má stejnou výši osobního a speciálního příplatku a po přepočtu na odpracované hodiny zaokrouhlí osobní příplatek nahoru a speciální dolů. Ale nijak jsem se tím nezabývala, jen mě to pokaždé překvapuje. Asi to má nějaké pravidlo, kterému nerozumím.
JitkaMan
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 01. pro 2015 14:48:35

Re: Individuální rozvrhy

Příspěvekod simka » čtv 23. led 2020 11:23:59

Ahojky,
jak to potom dáváš do platových výměrů. Podle tebe soudě to neřešíš. Jen chci říct, že jsem právě do srpna roku 2019 měla výpočet úvazku na procenta a od září 2019 jedu na individuální rozvrhy a jelikož kolegyně má stejný počet hodin za týden, tak jsem to tam dopočítala, aby vyšla stejná částka a po změně tarifů mi to vyběhlo nahoru o 1 Kč. Jen matematicky počítám, že by to takhle mělo vyjít. Doufám, že mi to někdo nenapadne. Či mě napadlo přepočítat a juknout na rozvrh, ale do toho se mi nechce si to rozhodit. Jedině nastavit nový.
Ahoj Simona
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01

Re: Individuální rozvrhy

Příspěvekod JitkaMan » čtv 23. led 2020 11:32:18

Individuální rozvrhy mám taky, ale vyšlo mi ta částka vždy tak, jak ve Vemě. Jediný u koho jsem měla problém, bylo u ředitele, kde mám platový výměr z obce, tam byl ale problém u výše příplatku za vedení, který se zaokrouhloval jinak, než bylo na platovém výměru a tak jsem to musela místo % zadat pevnou částkou. Ale u těch individuálních jsem to nechala tak, jak to vyšlo ve Vemě.
JitkaMan
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 01. pro 2015 14:48:35


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků