kariérový poradce

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

kariérový poradce

Příspěvekod paja12 » úte 10. zář 2019 7:45:52

Zdravím a prosím o radu od září máme u nás novou funkci kariérový poradce bude hrazen ze šablon. Můžete mi prosím někdo poradit jak ho mám platově zařadit, jestli je to pedagog nebo nepedagog. Nikde v katalogu prací jsem ho nenašla. |:-(| Už mi jde s toho hlava kolem :? Pan ředitel mi jenom řekl, že to je nová funkce a nic víc. Tak ať neudělám chybu v zařazení pracovníka.
Moc děkuji za rady Pavla
paja12
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. zář 2017 12:54:14

Re: kariérový poradce

Příspěvekod saba » úte 10. zář 2019 12:52:53

Neporadím, ale probůh ať žijí šablony a jiné blbosti! Máme málo práce, jinak bychom se nudily :yahoo:
saba
 
Příspěvky: 219
Registrován: úte 04. kvě 2010 11:54:58

Re: kariérový poradce

Příspěvekod refi » úte 10. zář 2019 13:33:28

tak ale o tom, jak má být zařazen platově snad nerozhoduje mzdová účetní, nebo ano? potom si přidejte aspoň o dvě třídy nahoru :D
jinak ale pokud nevyučuje, tak to snad pedagog není ne? že někomu radí, neznamená, že je pedagog. i když ... školní psycholog je vlastně stejná výjimka ... |:-(|
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: kariérový poradce

Příspěvekod Marbuša » čtv 12. zář 2019 12:24:07

Zákon o pedagogických pracovnících vyjmenovává, kdo je pedagog (takže například psycholog, speciální pedagog). Ale kariérový poradce tam prostě není. Taky jsme se s tím trápili, nakonec jsme paní učitelce na to dali dohodu o pracovní činnosti. Takže máá pracovní poměr jako učitelka (na nižší úvazek) a na poradce dohodu. Protože požadavek na ty šablony byl, že to musí dělat pedagog! Uf |:-(|
Marbuša
 
Příspěvky: 41
Registrován: pát 27. kvě 2011 10:03:44


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron