Zkrácený úvazek u THP

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Zkrácený úvazek u THP

Příspěvekod IRENAK » čtv 04. dub 2019 10:15:33

Dobrý den milé kolegyně,
chtěla bych poradit. Naše THP pracovnice si od 1.4. zkracuje úvazek a bude pracovat pouze úterý, středa, čtvrtek,tedy 3dny v týdnu. Vím jak se zadávají učitelé, ale u THP jsem tuto situaci neměla. Můžete mi poradit, co vše ve VEMĚ musím změnit? A jak? Budu velice vděčná. Zdraví Irena
IRENAK
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 17. dub 2012 12:41:33

Re: Zkrácený úvazek u THP

Příspěvekod witty » čtv 04. dub 2019 10:58:58

Nevidím rozdíl v zadání mezi učitelem a THP, ale je to takto:

v Odměňování si u THP zkopírujete aktuální záznam (F4) a vejdete do Individuálního rozvrhu (kombinací kláves Ctrl+F2).
Insertem vytvoříte nový záznam od 1.4., Koef.zkrácení = 1 a v Čísle fondu opět přes Ctrl+F2 vejdete do Fondu pracovní doby. Insertem nová věta, název dle vlastního uvážení a přes šipku v Týdnech fondu pracovní doby vejdete do dalšího levelu :-)
Vytvoříte větu s číslem 1 a ve 2.,3., a 4. směně dáte jedničky a k nim do Pracovní doby bez přestávek osmičky. Zbývající dny nuly.
Uložíte F10 a Esc vycouváte zpátky do Fondu, uložíte a couváte dál do Rozvrhu. Do čísla fondu dáte č. právě vytvořeného fondu (já si většinou čísluji rozvrh i fond stejným číslem, aby se mi to nepletlo). Měl by se vám doplnit Týdenní úvazek bez přestávek (=24.00). Typ rozvrhu=0. Text rozvrhu dávám stejný jako ve Fondu prac.doby.
Uložíte F10 a couváte Esc zpátky do Odměňování. Tam do individuálního rozvrhu, kde jsme začali, dáte číslo nově vytvořeného rozvrhu, úvazek necháte 100% a asi bude třeba znovu zadat platový stupeň, aby se přepočítal plat.
Hotovo. :)

Takhle napsané to vypadá děsně, ale v zásadě na tom nic není.
Nic dalšího bych neměnila, dovolená se přepočítá automaticky.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Zkrácený úvazek u THP

Příspěvekod IRENAK » čtv 04. dub 2019 12:42:49

Děkuji moc za radu. Přeji pěkný den Irena
IRENAK
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 17. dub 2012 12:41:33


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron