KEO - opakovaný nástup zaměstnance

KEO - opakovaný nástup zaměstnance

Příspěvekod savy » pon 12. zář 2022 19:53:04

Prosím o radu kdo má mzdy v KEO, mám tu zaměstnance, který ukončil PP k 30.6. a k 1.9. znovu nastoupil. Můžu ten ukončený PP vyjmout z archivu nebo musím PP zadat úplně znovu (ale tam musím dát další č. PP pro sociálku)? Vyjmula jsem z archivu, ale nevím jak zadat nový nástup, když natvrdo přepíšu stávající datumy jestli tím ten ukončený PP nějak nezměním. Nebo je jiný postup? Děkuji.
savy
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř 17. čer 2009 23:29:50
Bydliště: JM kraj

Re: KEO - opakovaný nástup zaměstnance

Příspěvekod jitumk » úte 13. zář 2022 8:19:06

Dobrý den,
pracovní poměr z archivu "nevytahujte". Tento pracovní poměr je u konce a už by se do něj nemělo zasahovat.
1. pokud u vás nemá zaměstnanec žádný jiný pracovní poměr, tak máte v archivu jeho osobní kartu a tu z něj vyjměte.
2. zaktualizujete jeho praxi (záložka = Evidence praxe), dopíšete jeho předchozí práci u vás nebo třeba někde pracoval přes léto. Jinak by se mu špatně počítaly odpracované roky.
3. dáte si detail osobní karty a v záložce ostatní vytvoříte nový pracovní poměr
4. číslo vztahu je pořadové číslo pro vaši evidenci, které se samo předvyplní. Nepřepisujte je. Sociálka to nevidí, je to informace pro vás, aby jste měla přehled kolik pracovních smluv u vás ten daný zaměstnanec má.
5. druh činnosti pro ELDP - ten vidí sociálka a tam záleží co zadáte z nabídky.
Kdyby něco bylo nesrozumitelné, tak mi napište svůj telefon do soukromé zprávy a můžeme to probrat podrobněji.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: KEO - opakovaný nástup zaměstnance

Příspěvekod savy » úte 13. zář 2022 11:37:56

Moc děkuji. Mě právě zmátlo že musím kompletně všechno vyplňovat znovu, i tu praxi, tak jsem začala přemýšlet jestli to nedělám špatně. Jsem zvyklá na FLUX který je přehlednější, a taky jsem se trošku zamotala v pořadí PP - zaměstnanec jich má víc, k tomu nějaké dohody ze šablon ... malá škola kde všichni dělají všechno.
savy
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř 17. čer 2009 23:29:50
Bydliště: JM kraj

Re: KEO - opakovaný nástup zaměstnance

Příspěvekod jitumk » úte 13. zář 2022 11:51:37

Vůbec není zač. Plně Vás chápu. Také jsem před časem podobnou situaci řešila a byla jsem z toho celá pomotaná.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků