Příkaz na mzdy z Vemy se mi zobrazuje jako pdf

Příkaz na mzdy z Vemy se mi zobrazuje jako pdf

Příspěvekod pmaja » úte 09. čer 2020 13:36:30

Dobrý den, prosím o radu, něco jsem si tady "pošrochtala"
Vytvořila jsem příkaz na výplaty a zadala do banky (komerční banka). Příkaz měl koncovku KPC. Ze zvědavosti jsem se do souboru chtěla podívat, takže jsem jej rozklikla, nic se mi neotevřelo, ale teď je soubor jako pdf a stejně nejde otevřít. Teď to akutně řešit nemusím, příkaz je do banky natažený, experimentovat jsem začala až pak, ale chtěla bych to spravit. Chtěla bych mít zase příkazy s koncovkou KPC. Poradíte mi?
Budu vděčná za radu.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Příkaz na mzdy z Vemy se mi zobrazuje jako pdf

Příspěvekod witty » úte 09. čer 2020 14:56:09

Pošrochtala je kouzelný výraz :D
Vy jste si zřejmě při otevírání souboru v Acrobatu nechala zaškrtlou možnost Vždy otevírat soubory tohoto typu. Mně se to tedy neotevřelo vůbec, ale ikona souboru (mám ho na ploše) se změnila jako by to bylo pdf. Další postup: dala jsem nad souborem pravou myší Otevřít v programu.. a vybrala Poznámkový blok. To už se mi otevřelo a data jsem viděla. Po zavření se ikona souboru změnila, jako by se jednalo o soubor txt, ale ve skutečnosti je to stále kpc, jen ta ikona se mění podle toho, v jakém programu soubor otevíráte. Když dáte pravou myší na souborem volbu Vlastnosti, je tam pořád kpc.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Příkaz na mzdy z Vemy se mi zobrazuje jako pdf

Příspěvekod pmaja » stř 10. čer 2020 13:55:46

Jste géniusiska!!! Děkuji moc.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků