Portál - Docházka - proplacení přesčasů

Portál - Docházka - proplacení přesčasů

Příspěvekod killinka » úte 11. úno 2020 19:03:10

Dobrý den,
mám neustálý problém s docházkou. Pokud na portále upravujete docházku (máte docházkový systém Vema), jak tam zadáte, aby přesčas, který byl zaměstnanci nařízen, se do Dat natáhl k proplacení? Zkouším kde co, ale nefunguje mi to.
Příklad:
Uklizečka přišla v sobotu uklidit po Dni otevřených dveří. Nasnímané průchody dělají celkem 1:11 hodin. V přílohách jsem stáhla Denní a Měsíční přehled.
Také hodiny, které čerpají jako náhradní volno nebo naopak si je naddělávají, musím zadávat ručně, nevíme, jak je v denním a měsíčním přehledu zadat.

Pokud někdo víte, dejte mi vědět, protože už jsem bezradná a každý měsíc opravuji a vkládám ručně.
Děkuji
denní přehled.jpg
denní přehled.jpg (56.35 KiB) Zobrazeno 5291 krát

měsíční přehled.jpg
měsíční přehled.jpg (77.75 KiB) Zobrazeno 5301 krát
killinka
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 24. srp 2018 12:37:26

Re: Portál - Docházka - proplacení přesčasů

Příspěvekod refi » čtv 13. úno 2020 12:36:59

zkusím sem vložit scan, kde zeleně označený řádek by měl znamenat, že chcete čerpat v aktuálním měsíci přesčasy vytvořené v předchozím období (měly by být uvedeny dole v Nadpracováno 1.měsíc, 2. měsíc nebo 3. měsíc), červeně je označen přesčas, který chci proplatit a nepřevádět a modře přesčas, který chci převést. děláte to tak?

docházka.jpg
docházka.jpg (197.89 KiB) Zobrazeno 5249 krát
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Portál - Docházka - proplacení přesčasů

Příspěvekod killinka » čtv 13. úno 2020 14:44:59

Dobrý den,
jednalo se o přesčas v sobotu, to jsme tam zadali - viz obrázek výše, ale ve výplatě mi naskočil pouze příplatek za víkend, ale že se jedná o přesčas už ne. Takže to asi budu muset pořád zadávat ručně, že? Jednalo se o den otevřených dveří.
Brala bych, kdyby Vema dělala nějaké všeobecné školení na docházku na portále, protože takové to individuální školení, kde se vše vysvětlí, je pro našeho ředitele moc drahé.
Jinak děkuji za odpověď.
killinka
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 24. srp 2018 12:37:26

Re: Portál - Docházka - proplacení přesčasů

Příspěvekod refi » čtv 13. úno 2020 16:31:52

potom je otázka, jak máte nastaven docházkový kód pro přesčas, tohle už pohledem zde neodhalím, zkuste řešit s tím, kdo vám docházku rozchodil, případně si dejte požadavek na mne (fitzková). všeobecné školení se nedělá právě proto, že každý typ organizace má svá specifika. v takových případech doporučuji spíše návštěvu konzultanta u vás v organizaci, kdy bude např. během hodinky zodpovězeno na předem připravené otázky.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků