Vema - zadání dovolené z předchozího měsíce

Vema - zadání dovolené z předchozího měsíce

Příspěvekod katy » pát 30. říj 2015 15:28:43

Dobrý den, potřebovala bych poradit se zadáním a proplacením dovolené, s Vemou dělám krátce.
Do výplat za říjen bych potřebovala zadat dovolenku za září (kterou jsem v září zapomněla zadat |:-(| ), ale nevím jak.
Klasicky ji zadám v F60, ale na výplatním lístku se neobjeví.
Můžete mi poradit, jak ji zadat, aby se objevila ve mzdě za říjen?
Děkuji
katy
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 13. čer 2013 13:23:24

Re: Vema - zadání dovolené z předchozího měsíce

Příspěvekod refi » pát 30. říj 2015 16:11:18

pokud jste ji zadala v říjnu a uvedla v F60 datumy ze září, tak se při uložení bude Vema ptát, zda přepočítat k září. je nutné potvrdit přepočet a na výplatě musí být náhrada za dovolenou vidět i čerpání. nicméně v F60 se zadání "ztratí", protože aktuálně vidíte v F60 pouze zadání ze října. musela byste si pro kontrolu nahoře rozšířit interval 09.15--10.15 ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Vema - zadání dovolené z předchozího měsíce

Příspěvekod katy » pon 02. lis 2015 9:07:14

Děkuji za odpověď, zjistila jsem, že dovolená se do výplatního lístku samozřejmě promítla, ale jen do náhrad a ne do čerpání dovolené, kde jsem ji hledala a to mě zmátlo. Tam je právě jen ta dovolená z října, nee ze září. Jinak žádný přepočet mi to nehlásilo... ale je to tam :-) :rofl:
katy
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 13. čer 2013 13:23:24

Re: Vema - zadání dovolené z předchozího měsíce

Příspěvekod refi » pon 02. lis 2015 9:58:38

přepočet to hlásit muselo, ale to jste možná odklikla nevědomky. čerpání se taky projeví, ale ne přímo u náhrad, ale v souhrnu počtu dnů dovolené. důležité je, že výsledek je ok a peníze jsou tam, kde mají být :thumbs up: :drinks:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků