Konverzní modul ČS - úhradové medium

Konverzní modul ČS - úhradové medium

Příspěvekod mAra85 » pon 06. srp 2012 23:03:49

Dobrý den všem,

prosím zkušenější, aby mi poradili, jak ve Vemě docílit generování souboru pro ČS. Před nedávnem VEMA zrušila možnost generování souboru přes disketu a zavedla externí modul. Když se toto stalo, byl jsem donucen předělat všechny účty zaměstnanců a teď nějakou dobu generuji převodní příkaz, se kterým má účetní dost starostí a navíc nepříjemné poplatky..

Teď jsme výše zmíněný modul zakoupili, ale jsem z toho celý nesvůj, jak jej používat..Potřebuji zkrátka všechny ty účty zaměstnanců ČS, popřípadě dalších institucí nacpat do jednoho souboru a poslat do ČS, aby to rozstřelili kam to patří..Funguje to vůbec takto? Zřejmě se musí něco s ohledem na ten konverzní modul ještě zadávat ve stálých srážkách,ale co??Rovněž je určitě potřeba mít zřízen ten sběrný účet. My jej měli, ale došlo prý snad údajně k přečíslování..Zadal jsem v bance dotaz, v jakém stavu je sběrný účet a jak jej rozšířit o další zaměstnance,ovšem v bance na přepážce tomu prostě nerozumí a přehazují si mě jako "horký brambor"..

Díky za každou věcnou radu hlavně k tomu modulu..
mAra85
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 06. srp 2012 22:52:58

Re: Konverzní modul ČS - úhradové medium

Příspěvekod witty » stř 08. srp 2012 9:38:57

Modul mám a používám, jestli chcete, zavolejte mi na 381407107, to bude spíš na "ústní podání" :)
(kromě čtvrtka, to jsem mimo práci).
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků