Peníze EU - odměny

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

Peníze EU - odměny

Příspěvekod AndreaN » pát 17. led 2014 12:23:25

Milé radilky, projekt nám pomalu končí, zbývá utratit ještě něco málo. Pan ředitel chce nějaké peníze dát na odměny cca 8500 Kč. Chtěla jsem se zeptat, protože se mzdy platily na základě DOPP. Odměny budou určitě s odvody. Lze odvody uhradit z provozního rozpočtu, bude se jednat asi o částku 3000 Kč. Zřizovatel nic namítat nebude, spíše mi jde o to, zda nebudou nějaké "připomínky" z pohledu evropské dotace. Díky moc. Andrea.
AndreaN
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 12. dub 2010 11:45:19

Re: Peníze EU - odměny

Příspěvekod witty » pát 17. led 2014 14:29:56

Jen se zeptám (možná jsem to špatně pochopila) - vám zbývají mzdové prostředky a chcete je dát dohodářům? Není to něco proti něčemu? Z mé zkušenosti mzdy = pracovní poměr, OON = dohody, ale jinak ne.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Peníze EU - odměny

Příspěvekod petra.n.v. » pát 24. led 2014 11:15:52

Také nám zbývají prostředky z EU - peníze středním školám. Dotazovala jsem se přímo projektové manažerky na MŠMT a ta mi sdělila, že jejich "utracení" je plně v kompetenci statutárního zástupce školy - tedy lze i odměny z DPP, nebo je možné koupit cokoli co souvisí s projektem, jakékoli vybavení - literaturu, techniku a podobně.
A s těmi odvody, vím že jedna škola to tak také dělala, ale jim se na odvody nedostávalo, tak vzali z vlastních a nebyl to problém.
petra.n.v.
 
Příspěvky: 53
Registrován: úte 31. črc 2012 22:57:00


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron