Škola v přírodě ze SFŽP

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

Škola v přírodě ze SFŽP

Příspěvekod Jarmila.Sikorová » úte 12. črc 2011 10:59:51

Mám dotaz na poskytnutí fin.prostředků ze SFŽP, rozhodnutí o výši dotace jsme dostali v dubnu, děti
v květnu byly na pobytu, ale skutečné finance přijdou až na podzim. Město - zřizovatel - nám sdělil,
že faktury za tyto pobyty můžeme uhradit zatím z jejich prostředků - poskytují nám provozní dotaci měsíčně.
Nejsem si jista, jak tyto již došlé faktury účtovat, mám to již na 518, tedy v nákladech. A nárok na tuto
pohledávku z SFŽP jsem zaúčtovala na 943/999. Prosím, zda to tak mohu nechat. Jsme základní škola. Děkuji za odpověď.
Jarmila.Sikorová
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 09. čer 2010 9:29:09

Re: Škola v přírodě ze SFŽP

Příspěvekod Kim » stř 13. črc 2011 12:00:47

Já účtuju stejně, akorát na překlenutí a spoluúčast nám zřizovatel schválil použití rezervního fondu. Takže taky účtuju 518, s použitím prostředků z rezervního fondu, po přijetí dotace přeúčtuju jen zdroje krytí na dotaci a částečně zruším použití rezervního fondu.
Uživatelský avatar
Kim
 
Příspěvky: 294
Registrován: úte 30. bře 2010 11:53:46
Bydliště: Karvinsko

Re: Škola v přírodě ze SFŽP

Příspěvekod Jarmila.Sikorová » čtv 14. črc 2011 8:28:55

Právě včera jsem zavolala našemu auditorovi, který k nám chodí na kontroly účta, zda to mohu nechat
v nákladech, když ještě dotace nepřišla /přijde až v září/ a on mi sdělil, že v nákladech nechat a současně
zaúčtovat 388/672. Tak jsem to tak do uzávěrek udělala, současně na podrozvahu bez spoluúčasti. Také jsem
uvažovala o tom rezervním fondu, ale on mi to radil takhle. Hezký den.
Jarmila.Sikorová
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 09. čer 2010 9:29:09


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron