FKSP - použití zařízení péče o děti

tvorba, čerpání, krytí

FKSP - použití zařízení péče o děti

Příspěvekod Dáda7 » stř 29. črc 2020 14:17:29

Krásný letní den, prosím neřešil jste už někdo školku nebo dětskou skupinu a příspěvek z FKSP? Nějak nevím, jak je to myšleno - pro účely tohoto ustanovení se § 3 odst. 4 vyhlášky nepoužije. Vykládám si to tedy správně, že je možné školku uhradit hotově a my to poté proplatíme na základě dokladu? Předem děkuji za odpověď
Dáda7
 
Příspěvky: 129
Registrován: stř 06. říj 2010 16:01:32

Zpět na Fondy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník