Odměna předsedy komise - "divná" páska a zál.daň a odvody?

účtování, závěrky, vzory a opravy vnitřních i jiných dokladů

Odměna předsedy komise - "divná" páska a zál.daň a odvody?

Příspěvekod pmaja » stř 01. črc 2020 10:33:35

Dobrý den, prosím o konzultaci - jsou to moje 1.maturity. Vema - odměnu předsedy mat. komise jsem zadala s kódem 182, na předsedu zkušební závěrečné komise jsem toto zkopírovala F4, zadala číslo, které v číselníku ještě nebylo a přepsala text. Zarazil mě ale vzhled výplatní pásky = vypadá jinak - je tam uveden čistý příjem, který odpovídá částce k výplatě, pod čistým příjmem je - čistá mzda (která odpovídá odvodům + daň). Dívala jsem se do minulých maturit a moje předchůdkyně to má stejně, takže to bude asi v pořádku.
Ještě se ujistím - odvody (SP a ZP) zálohová daň?
v F4, druh činnosti 11?

Pak ještě přemýšlím o jedné věci - letos poprvé nám končili učni (před 3-mi roky se rozběhnul nový učební obor). V F4 navedu předsedkyni zk. záv. komise, ale když zadávám druh PPV, tak máme jen kód 911 - což je člen maturitní komise. Nebude něčemu vadit, když tam tohle nechám? Rozlišujeme náklady na gymnázium a učňovku - tam to odliším pracovištěm, takže se mi to dostane na správné pracoviště. Jen jestli nevadí něčemu ten kód 911 - člen maturitní komise.
Jsem tu nová, tak nemám zkušenosti - bojím se, aby to pak "nevlezlo" nějak špatně do nějakého výkazu pro Kraj nebo tak něco.
Budu vděčná za radu.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Zpět na Účtování, vnitřní doklady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků