Cesťák předsedy maturitní komise

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Cesťák předsedy maturitní komise

Příspěvekod pmaja » čtv 04. čer 2020 9:08:59

Dobrý den, prosím o radu, jsem ve školství nováček. Přijede k nám na maturity člověk z jiné školy vykonávat funkci předsedy maturitní komise. Předpokládám správně, že mu cestovní náhrady budeme vyplácet my (škola, ke které na maturity pojede)? Cestu tedy povolí také naše škola (škola, ke které na maturity pojede) - Datum a podpis zaměstnance oprávněného k povolení cesty? Pokud bude i v našem městě ubytovaný a za ubytování bude v penzionu platit hotově, předloží nám doklad za ubytování a součástí cesťáku bude i ubytování (v tiskopisu - nocležné). Pokud by toto ubytování bylo bezhotovostně na fakturu na naši školu, fakturu zaplatí naše škola a do cesťáku už nebude vstupovat. Je to tak?

Na konec června mám objednaná nějaká školení, tak to do té doby musím nějak zvládnout. Nastoupila jsem 2.3. a bohužel všechny jarní školení byla zrušena.

Moc děkuji za rady.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Cesťák předsedy maturitní komise

Příspěvekod witty » čtv 04. čer 2020 10:01:40

Předpokládáte správně. Cestovní příkaz vyhotovíte vy (škola), cestu povolí jakoby den dopředu váš ředitel/vedoucí pracovník, pak taky schválí váš vedoucí - prostě stejně jako cesťáky vašich vlastních zaměstnanců. S nocležným je to tak jak píšete. Případnou snídani v ceně ubytování zohledníte při krácení stravného za poskytnutou stravu.
Dávám vám do přílohy cesťák v excelu, který jsem si stáhla v r. 2018, třeba ho použijete. Jsou tam vzorce a ten součet slovy to vypíše samo. Vyplníte jen jméno, firmu, adresy, datumy pobytu a částky dole v tabulce. Já ho připravila vždy až poslední den, kdy bylo jasné, v kolik hodin předseda odjíždí, kdy asi tak dorazí domů - kvůli výši stravného v den odjezdu. Pak mi to jen podepsal při odchodu. Přišlo mi to jednodušší, než mu diktovat, co má kam napsat a jak to vyplnit, to by bylo na hodinu. Cestovné jsme posílali až s výplatou na účet.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Cesťák předsedy maturitní komise

Příspěvekod pmaja » pát 05. čer 2020 12:38:30

Strašně moc děkuju. Ještě, že tu jste.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron