Ještě jednou stravné

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Ještě jednou stravné

Příspěvekod Hanelle » sob 17. říj 2009 12:38:46

Stravné je vskutku téma nekonečné. Prosím proto o radu. Pracuji ve škole. O to je to zajímavější. Tedy: paní ředitelka byla na dvoudenním semináři, ale večet se vracela domů a druhý den vyjížděla znovu. Co se týká cestování, to jsem v pohodě. Ale stravné má své ale. Přivezla si doklad o zaplaceném stravování na částku 540,00 Kč. Za dva dny pobytu. Není v něm zmínka o plné penzi či polopenzi, jen za stravování. Co teď?
Pídila jsem se na jiných školách a nejsou o nic moudřejší, protože jejich ředitelé sice na místě i nocovali, ale doklad dostali podobný: zvlášť cenu za ubytování a zvlášť za stravování. A mají moje kolegyňky podobné dilema. Zaplatit vše, nezaplatit stravování a dopočítat plné stravné.....
Ach, jo.
Hanelle
Hanelle
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. bře 2009 14:54:34

Re: Ještě jednou stravné

Příspěvekod refi » sob 17. říj 2009 14:48:46

jednalo se předpokládám o výjezdní poradu ředitelů, že ano? v tomto případě doklad o zaplaceném stravném neberu v úvahu, vyplatím plné stravné bez ohledu na to, zda je to pro paní ředitelku ztrátové. ubytování proplatím plně, tam problém není.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Ještě jednou stravné

Příspěvekod hanna » sob 17. říj 2009 19:37:35

Souhlasím s Refi. Mám tentýž případ. Ubytování jsem proplatila, stravné 540,- Kč ne a dala jsem stravné podle hodin strávených na PC. Je to tak řečeno i v příkladech v publikaci o cest.náhradách ve školství od pana Janouška. Zdravím všechny.
hanna
 
Příspěvky: 383
Registrován: čtv 12. bře 2009 6:58:06


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků