PREVALIS Ostrava

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

PREVALIS Ostrava

Příspěvekod Dahab » pát 07. bře 2014 14:33:46

Zdravím Vás, měli jste někdo ped. pracovníka na školení, které organizovala společnost PREVALIS Ostrava? Jak jste vyúčtovali cesťák? :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: PREVALIS Ostrava

Příspěvekod Dahab » pát 07. bře 2014 16:02:46

Musela jsem odběhnout, tak abych svůj dotaz uvedla na pravou míru. Dopředu jsme zaplatili fa, kde bylo napsáno, že se jedná o konferenční poplatek. Akce byla dvoudenní. Takže z fa nevyplývá, že se jednalo o kompletní zabezpečení akce /ubytování, strava, lektoři.../, takže co si mám představit pod konferenčními službami si jen domýšlím. Učitelka mi přinesla potvrzení o ubytování a pak uvedla, že měli jen dvakrát zabezpečený oběd a ostatní /snídani, večeři/ ne. Prý jen večer měli při diskuzi občerstvení, to samé měli i první den odpoledne a druhý den dopoledne. Takže snídaně a večeři si pořizovala sama. Doklad mám pouze z hotelu a podle toho, co je tam napsané, tak asi jen na ubytování /790,- Kč/ o tom, že by součástí bylo nějaké jídlo nikde není zmínka. Takže asi je to opravdu jen ubytování. Tak mi to nějak přestalo myslet a nevím, co s tím? Jak jí mám zaplatit stravné? :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: PREVALIS Ostrava

Příspěvekod Dahab » ned 09. bře 2014 20:05:59

Zdravím všechny, už mi svitlo :crazy: Jedno pokytnutné jídlo, které má charakter oběda, pracovní cesta trvala 17 hodin, takže krátím o 35%. Já jsem se nechala unést paní učitelkou, která mi začala mňoukat jak to bylo pro ni nevýhodné školení, jak si sama musela platit snídaně a večeře.., že jim tam nic nedali, jenom oběd :lol:. Už jsem získala i ofic. pozvánku, tak vím, že tam měli v rámci občerstvení kávu, nealkonápoje, ovoce..., takže hlady se neumíralo. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron