Lyžařský kurz - stravné

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Lyžařský kurz - stravné

Příspěvekod noovicka » pon 17. pro 2012 9:54:01

Dobrý den,
prosím poradíte mi? Pedagog byl na 4 dny na semiáři pro vedoucí lyžařských zájezdů.
Předem jsme uhradili fakturu na ubytování, lektorné a studijní materiály. Stravování si zaplatil každý sám, mám potvrzení o zaplacení plné penze.
Teď nevím, jak vypočítat stravné. To, co si zaplatil sám, mu dám ve vedlejších výdajích, ale bude mít nárok ještě na pokrácené stravné? Prosím nutně o pomoc. Děkuji předem.
noovicka
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 14. dub 2011 19:49:10

Re: Lyžařský kurz - stravné

Příspěvekod Peťula » pon 17. pro 2012 10:21:12

Krácené stravné se uplatní, pokud by bylo jídlo poskytnuto bezplatně. Jestliže si hradil sám, je nárok na plné stravné ve výši podle vašich směrnic. Je nerozumím tomu co myslíte pod - To, co si zaplatil sám, mu dám ve vedlejších výdajích.
Peťula
 
Příspěvky: 312
Registrován: úte 15. čer 2010 13:36:10

Re: Lyžařský kurz - stravné

Příspěvekod noovicka » pon 17. pro 2012 10:25:47

Domnívala jsem se, že stravu kterou si zaplatil sám (mám doklad, že si zaplatil stravu za tyto dny ve výši 480,- Kč), tak že mu toto proplatím ve vedlejších výdajích a nevím, jestli tedy má nárok ještě na pokrácené stravné. Nebo nemám tento doklad brát vůbec v úvahu a proplatit mu plné nepokrácené stravné? Už jsem z toho nějak mimo.
noovicka
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 14. dub 2011 19:49:10

Re: Lyžařský kurz - stravné

Příspěvekod saba » pon 17. pro 2012 10:54:54

Nárok má na plné stravné, které máte ve směrnici. To že Vám přinesl doklad neberte vůbec v úvahu. Krácení by se počítalo pokud by organizace sama přímo hradila stravu včetně školení.
saba
 
Příspěvky: 219
Registrován: úte 04. kvě 2010 11:54:58

Re: Lyžařský kurz - stravné

Příspěvekod Peťula » pon 17. pro 2012 11:00:27

Dokladu na proplacenou stravu si nevšímejte a proplaťte plné stravné, tak jak má na ně nárok. Když to přeženu, někdo by Vám mohl donést účet i za jídlo z nejlepšího hotelu, který ve městě existoval a druhý si koupil k obědu 2 rohlíky. Pravděpodobně by vyplacené stravné mělo být vyšší než uvedených 480,-Kč
Peťula
 
Příspěvky: 312
Registrován: úte 15. čer 2010 13:36:10


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků