Cesťák nebo dohoda?

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Re: Cesťák nebo dohoda?

Příspěvekod Katus » čtv 19. led 2012 12:00:51

Děkuji, a jestli můžu mít ještě jeden všetečný dotaz? :oops: Když tu stravu budou mít za den ve výši 200 Kč (bude uhrazeno na faktuře) a dostanou pokrácené stravné 38 Kč. Není tam ještě nějaká komplikace když je stanovené max. rozpětí pro stravné 181 Kč? Asi už to moc komplikuju, ale nejsem si jistá, jestli tam s tím něco nebylo. Mooc děkuji za trpělivost. O:-)
Katus
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon 15. úno 2010 13:22:23

Re: Cesťák nebo dohoda?

Příspěvekod KateřinaK » čtv 19. led 2012 12:06:29

Refi, děkuji za citaci. A co myslíte doprava učitelů a jejich ubytování, taky z ONIV?
Jak tak přemýšlím, ono to nakonec vyjde školu dráž, ne? Zaplatí kantorům vyfakturovanou stravu v plné výši a ještě dostanou krácené stravné. Kdyby si platili jídlo sami, dostanou jen stravné dle zákona a nic víc.
Katus, já myslím, že to bude tak, jak píšete.
KateřinaK
 
Příspěvky: 276
Registrován: úte 16. úno 2010 11:48:41
Bydliště: Chornice, Pardubický kraj

Re: Cesťák nebo dohoda?

Příspěvekod refi » čtv 19. led 2012 12:25:07

odpověď oběma :

cena fakturované stravy může být rozdílná a nebere se v úvahu nic jiného kromě ekonomické situace školy, tzn. i kdyby byla denní strava uhrazena za pedagoga ve výši 500 kč, tak proplatíte ještě krácené stravné. samozřejmě to takto vyjde dráž, ale vždy se učitelé snaží (jsou k tomu nuceni vedením) sehnat co nejlevnější varianty ubytování i stravy, už kvůli studentům. takže je to na každé škole, jak si to určí, ale já mám radši, když mi učitelé nemusí nosit moc dokladů, protože oni často na místě neví, jaké doklady chtějí a donesou mi třeba ubytování se stravou v jedné částce a já zase pak nevím, kolik je z toho ubytování atd.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Cesťák nebo dohoda?

Příspěvekod DanaS » čtv 19. led 2012 20:26:26

máme jako u Refi
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Předchozí

Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků